Firemné údaje:
PLUTOS COMPANY, s.r.o.
Východná 6968/26
91108 Trenčín
Slovensko
IČO: 45373841
Zapísaná do obchod.registra Okresného súdu Trenčín, Oddiel Sro, vložka číslo 22603/R

Orgán dozoru: Inšpektorát SOI pre Trenčiansky kraj, Hurbanova 59, 911 01  Trenčín, Odbor výkonu dozoru, tel. č. 032/640 01 09, fax č. 032/640 01 08, email: tn@soi.sk

Prečo práve e-book o tom ako napísať e-book?

Nakoľko som už napísal desiatky e-bookov, ľudia sa ma často pýtali, ako majú pri písaní e-booku urobiť toto alebo tamto, aký program majú na to použiť a kopec ďalších vecí. To ma inšpirovalo k tomu, že tieto informácie spracujem do e-booku a pomôžem naraz viacerým ľuďom.

ako-napisat-ebookTento e-book som napísal tak, aby ste dokázali nájsť v sebe odvahu začať niečo nové a možno zatiaľ neznáme. Poradím vám, ako sa vyhnúť častým chybám začiatočníkov.

Možno už viete, o čom by ste mohli napísať a čo ľudí naučiť, ale ste nervózni z toho, že  neviete odkiaľ začať. Máte obavy, či to zvládnete a nemáte ani tušenie, ako svoj e-book napísať, v čom ho napísať, ako mu dať tvar a ako ho cez internet predávať.

Vysvetlím vám celý postup od A do Z, presne krok za krokom, ako svoj prvý e-book napísať a aby uzrel svetlo sveta čo najskôr. Váš prvý e-book možno nebude perfektný a dokonalý, ale nebojte sa toho. Vždy máte právo a priestor sa zlepšovať a kedykoľvek ho môžete upraviť a doplniť. V tomto e-booku Ako napísať e-book od A do Z  som vybral tie najpodstatnejšie veci, ktoré budete pri písaní a tvorbe e-booku potrebovať.

Pokiaľ nebudete niečomu rozumieť, napíšte mi na email:
zr

Svoj ebook môžete spropagovať na www.ebook-zdarma.eu

Prvý krok je ten najdôležitejší

start journey